Pavasaris nāk ar gaišiem un jaukiem jaunumiem. 

Mēs - jaunie vecāki - mīlam pievērst uzmanību vismazākajiem sīkumiem, jauniem panākumiem un sasniegumiem mazuļa dzīvē, tos padarot īpašus un neaizmirstamus.

Domāju, ka droši varu apgalvot - brīdis, kad mazais sāk ēst citu ēdienu kā pienu, ir neaizmirstams un īpašs, tādēļ arī šim dzīves posmam mēs - vecāki, it sevišķi mammas - pievēršam daudz uzmanības. 

Šis ir iemesls, kādēļ es jau kādu laiku domāju par to, ka svarīgs ir ne tikai ēdiens, ko mazais ēd, bet arī viņa pirmais, īstais šķīvītis. Tāds, ko glabāt un kurš atgādinās bērnību arī tad, kad bērns jau būs liels un visu varošs.

Es vēl arvien labi atceros savus bērnības traukus. Zupas šķīvis ar zaķi, kurš tur pūpolus. Sarkanā tasīte ar baltām pumpiņām, kas man atgādina vecmāmiņas māju. Izvēle tajos laikos nebija liela un, esmu gandrīz droša, ka zaķu šķīvis ir teju visu mana vecuma cilvēku atmiņās. 

Kopā ar mākslinieci Sigitu Olti (Olte's Ceramics) esmu radījusi, manuprāt, burvīgus un sirsnīgus šķīvīšus, kas mazajiem ēdājiem būs ideāli piemērots kā pirmais šķīvītis. Maigi rozā, debeszili vai latvietiem tik mīļi pelēki, ar mākonīšiem, sirsniņām vai omulīgo lācēnu .... katrs ar savu sirsniņu un dvēseli, katrs šķīvis ir tīrs talantīgās mākslinieces roku darbs. Pie katra piedomāts un katrs apmīļots. 

Šie šķīvīši radīti manas idejas apvienojot ar Sigitas talantu un esmu priecīga, ka šim darbam atradu un uzrunāju tieši viņu. 

Vēlos šos šķīvīšus pārdot kopā komplektā ar savu grāmatu "Pilnām mutēm", kas būtu skaista dāvana topošajiem vai jaunajiem vecākiem, māmiņas "mazuļa gaidīšanas svētkos ("baby shower"), bērniņa raudzībās, kristībās vai citos svētkos. 

Katrs komplekts iepakots skaistā kastē un zīdpapīrā. 

Komplekta (grāmata un viens šķīvis pēc jūsu izvēles) cena 28,00 Eur.

Ja vēlies šādu komplektu, tad, droši, raksti man uz e-pastu (inga@urbanicorganic.lv) vai šeit komentārā atstāj savu e-pastu, un sarunāsim visu! Skaits šoreiz ierobežots, bet ja interese būs, tad nekas nebeigsies! Turpināsim darboties. 

Par skaistu un gaišu pavasari!

Fotogrāfs: Anda Upmale (Riverside films & photography)

Stils: Linda Vilmansone - Virbule (Wilma Linda)

Keramika: Sigita Olte (Olte's Ceramics)

Karotītes: Verba Mundus (Verba)