Brīžos, kad neēdam, daram ko citu! Man ik pa laikam patīk nodoties DIY nodarbēm, it īpaši, ja tuvojas kādi svētki, dzimšanas dienas vai citas ballītes.

Ideju internetā netrūkst nekad, tāpat arī piemēru un padomu, kā un ko labāk darīt.

Kārtējo reizi klīstot pa interneta dzīlēm, lai sameklētu nu jau vairs neatceros ko, uzgāju šo lapu – Make My Lemonade– un vēlāk jau izlasīju interviju ar tās veidotāju Lisa Gachet žurnālā MILK.

 

Make my Lemonade

 

Šajā lapā ir ļoti, ļoti daudz DIY ideju un, kas man patīk, video pamācības daudzām lietām vai ļoti detalizētas bildes no materiālu tapšanas gaitas. Ja gribi darboties ar papīru, audumu, gatavot dekorācijas, šūt kleitas un svārkus, kā arī gatavot ēst un vēl, un vēl. tad šī ir lapa, kur visdrīzāk atradīsi sev ko piemērotu. Idejas ka gatavoties lielāku vai mazāku bērnu ballītēm, izlaidumiem, svētkiem šeit ir daudz.

Īpaši mani uzrunāja šūšanas daļa. Ir pieejamas piegrieztnes, video pamācības un padomi. Man, kas esmu beigusi tikai šūšanas kursus, tas ir ļoti noderīgi un praktiski, jo šūšana patīk, bet “nav vēl asinīs”.

Lasot šo mājas lapu var sagatavoties arī braucienam uz Parīzi.

Koša un jautra mājas lapa divās valodās – franču un angļu. Tas, starpcitu, nav bieži novērojams, ka franču blogeri labprāt veido lapas divās valodās. Bet, protams, angļu valodā informācijas ir mazliet mazāk. Toties video un bildes skatīties jau var jebkurā valodā, galvenais, ka var redzēt ko dara rokas.

Lapas autore ir Lisa Gachet un viņai ir iznākuās arī grāmatas “Make My Party”“Tattoos Not Forever” un drīzumā (2015. gada augustā) klajā nāks “Make My Birthday”, kas būs veltīte bērnu ballītēm.

Mājas lapā ir arī interneta veikals.

Šeit savukārt ir maza intervija ar pašu autori un viņas vīru. Man ļoti patīk lasīt tādas intervijas un skatīties kā citi iekārtojuši savu dzīves telpu.