Meklēšanas rezultāti: rieksti

Polentas standziņas ar žāvētiem augļiem un riekstiem

Šo ēdienu pagatavojām kopā ar citām mammām iepriekšējā "sestdienas tikšanās dienā". Šī ir ideja, ja nevari izdomāt ko mazajam gardēdim pagatavot launagā vai arī brokastīs. Priekšdarbus ēdienam var veikt jau krietnu laiku pirms maltītes.

Lasīt vairāk

Bērniem draudzīgie un svaigie enerģijas batoniņi

Anna! Šobrīd viens no mīļākajiem Grētas vārdiņiem. Vēl viņai ļoti patīk kombinācija “Anna kuks”, jo viņa zina, ka pie Annas var dabūt kūkas un tādēļ tikai loģiski, ka pašas ceptās kūkas smilšu kastē viņai arī saistās ar Annu.

Lasīt vairāk

Ūdens peldē gatavotas olas - scrambled eggs

Scrambled eggs man vienmēr saistās ar viesnīcu brokastīm un ceļojumiem. Šī iemesla dēļ, es tās mājās pārāk bieži negatavoju. Tomēr, piektdienā, kad ir saules aptumsums, visu var darīt mazliet savādāk.

Lasīt vairāk

Pastinaku biezenis ar mandeļu pienu un kokosriekstu mannā

Pastinaks ir viens ļoti feins un garšīgs dārzenis! Mazliet salds un ļoti gards tāpat cepts krāsnī vai pagatavots biezenī. Vislabāk man patīk tieši pastinaku biezenis.

Lasīt vairāk

Brokastu auzu pārslu putra

Svētdienas brokastu rītam piestāv mazliet savādāka putra. Šorīt pagatavoju Grētai auzu pārslu putru, ko vārīju kokspienā.

Lasīt vairāk

Jaunais gads ir klāt ar sniegbaltu kazas sieru

Jaunais gads ir sācies. Ar šodienu, jo brīvdienas neskaitās.

Lasīt vairāk

Krēmīgā ķirbju mērce ar spinātiem

Recepte, kas radās pilnīgi nejauši! Dienā, kad gatavoju Grētai mazos makaroniņus ar dārzeņiem, izlēmu pagatvot klāt arī ķirbi ar spinātiem. Jauka kombinācija, kas garšo pašai, tādēļ sagriezu ķibīti, liku vārīties un gaidīju, kad varēšu pievienot spinātus.

Lasīt vairāk

Ķirbju zupa ar riekstiem

Grētas pediatrs ieteica meitai ik pa laikam dot arī riekstus, ne daudz, smalki sasmalcinātus, lai nebūtu lielu gabalu. Reizēm riekstus devu launagā, bet šoreiz izlēmu pievienot tos pusdienu zupai.

Lasīt vairāk